POŚREDNICTWO DLA KLIENTÓW ZAGRANICZNYCH/OBCOKRAJOWCÓW

Pośrednictwo w zakupie nieruchomości dla klientów zagranicznych i Polaków powracających do kraju

Od 1989 roku, po rozpadzie bloku wschodniego, znacząca część Polaków zdecydowała się na życie poza granicami ojczyzny. Polska gospodarka od tego czasu nie stała jednak w miejscu; w skutek pozytywnych zmian ekonomicznych potrafimy obecnie zaoferować możliwości i warunki zatrudnienia lub prowadzenia działalności gospodarczej, porównywalne z tymi, które panują w krajach stanowiąch cel emigracji.

Zespół Property Brokers dostrzega, że w efekcie powyższych zmian, nastąpił wzrost zainteresowania zakupem lub wynajmem nieruchomości ze strony rodaków powracających do kraju, jak i przez obywateli Unii Europejskiej chętnych do prowadzenia interesów w Polsce i traktujących rodzimy rynek nieruchomości jako pewno źródło stabilnych inwestycji.
Podmiotom biznesowym i profesjonalistom związanym z branżą nieruchomości, oferujemy usługi doradztwa inwestycyjnego oraz prawnego w zakresie nabywania nieruchomości na terenie Polski.

Obsługujemy kontrakty nabycia nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych oraz późniejszą pomoc z zakresu wynajmu nieruchomości.
We współpracy z wybitnymi prawnikami w pełni obsłużymy Państwa projekt, począwszy od ewentualnego utworzenia spółki celowej (ang. SPV), przez poszukiwanie odpowiedniej nieruchomości, badanie stanu prawnego, przygotowanie i przeprowadzenie audytów, wykonanie procedury ‘due dilligence’ na potrzeby finansowania nieruchomości–także tego oferowanego przez banki zagraniczne.
Zapewniamy obsługę kontraktu sprzedaży, współpracę z notariuszem w formułowaniu postanowień umowy i doradztwo w zakresie umów kredytu. Jako jedna z nielicznych firm w branży, możemy zagwarantować pełną asystę techniczną i prawną, połączoną z możliwością obsługi potencjalnych klientów w ich ojczystych językach, takich jak: angielski; francuski; hiszpański; niemiecki; rosyjski.