NASZA FIRMA

Ofertę dla nowych klientów przygotowaliśmy w sposób kompleksowy—sprzedaż i kupno nieruchomości stały się jeszcze szybsze.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Ponad wszystko inne, misją Property Brokers jest zadowolenie Klientów, w tym bezpieczeństwo każdej transakcji. Przez wiele lat działalności setki klientów skorzystało z naszych usług, za każdym razem przekonując się, że misję swą realizujemy z sukcesem.

PROFESJONALNY CHARAKTER

Choć proces zakupu, czy sprzedaży nieruchomości może zrealizować właściwie każdy, to stosunkowo niewielu jest w stanie dopiąć transakcję na ostatni guzik. Zespół Property Brokers potrafi ją w pełni zabezpieczyć, przez co udaje nam się zminimalizować ewentualne ryzyko związane z zakupem lub sprzedażą. Każdą transakcję badamy indywidualnie, sprawdzając wnikliwie jej stan prawny.

NASZE INWESTYCJE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, rozwinęliśmy również działalność deweloperską. Potrafimy skutecznie doradzić w zakupie nieruchomości, ale także je budować i sprzedawać przy zachowaniu najwyższych standardów. Property Brokers na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów oraz bezpieczeństwo każdej realizowanej inwestycji.
Posiadamy bogatą ofertę mieszkań, domów i działek znajdujących się na terenie Krakowa i okolic. Codziennie ją aktualizujemy, tak więc z pewnością znajdą Państwo nieruchomość dostosowaną do swych potrzeb, oczekiwań czy wymagań.
Gorąco zapraszamy do sprawdzania naszych najnowszych inwestycji deweloperskich. Już wkrótce będziemy mogli podzielić się z Państwem ofertą naszych nowych mieszkań.