NAJEM LOKALI I MIESZKAŃ

Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i do profesjonalistów zajmujących się najmem nieruchomości.

oferta dla osób fizycznych poszukujących mieszkania

Oferta dla osób fizycznych poszukujących mieszkania. Wysokie ceny mieszkań, które w aglomeracjach miejskich kształtują się na poziomie zachodnioeuropejskim, w połączeniu z trudnościami związanymi z otrzymaniem kredytu, powodują, że jedyną dostępną opcją staje się wynajem. Zapewniamy znalezienie odpowiedniego lokalu, zabezpieczamy prawnie strony umowy i upewniamy się, że proponowane warunki wynajmu są atrakcyjne i stanowią faktyczną alternatywę wobec zakupu mieszkania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

oferta dla wynajmujących

Jeżeli dysponują Państwo atrakcyjną nieruchomością, przeznaczoną do wynajęcia osobom trzecim, zapraszamy do kontaktu. Pomagamy znaleźć kontrahentów oraz sporządzić umowę najmu

 

oferta dla profesjonalistów

Oferta dla profesjonalistów rynku nieruchomości. Jeżeli reprezentują Państwo duże przedsiębiorstwo i poszukują lokali użytkowych lub innej powierzchni komercyjnej, biuro Property Brokers we współpracy z kancelarią adwokacką dr Marii Kozłowskiej oferuje pomoc w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości, spełniającej wskazane przez Państwa kryteria. Pomagamy sporządzić umowę odpowiednio zabezpieczającą Państwa interesy i zapewniającą bezpieczne prowadzenie działalności w wynajętym lokalu.