NASZA OFERTA

nasza oferta została kompleksowo przygotowana pod wszystkich nowych klientów, dzięki czemu sprzedaż i kupno są jeszcze szybsze

regulacja stanów prawnych

Przed sprzedażą lub nabyciem nieruchomości konieczne jest niekiedy przeprowadzenie postępowań spadkowych, postępowań o stwierdzenie nabycia własności przez zasiedzenie lub w drodze uwłaszczenia.

zarządzanie najmem

Property Brokers oferuje Państwu usługę zarządzania najmem domów, mieszkań, lokali użytkowych. Naszym zadaniem jest zapewnienie bezproblemowego najmu, jak i pomoc we wszelkich formalnościach z tym związanych.

najem lokali i mieszakań

W czasie, gdy otrzymanie kredytu staje się coraz trudniejsze a ceny mieszkań w dużych aglomeracjach miejskich kształtują się na poziomie zachodnioeuropejskim, jedyną alternatywą może okazać się wynajem mieszkania.

poszukiwanie działek

Znalezienie odpowiedniej działki pod inwestycje stanowi niekiedy nie lada problem.Nasza usługa skierowana jest zarówno do osób fizycznych pragnących zrealizować plany życiowe jak i inwestorów.

pośredniczenie obcokrajowcom

Pośredniczenie w zakupie nieruchomości dla Polaków powracających z zagranicy oraz klientów zagranicznych to jedna z naszych specjalizacji oferujemy profesjonalna pomoc i miłą współpracę.

odzyskiwanie mienia

Nasze biuro, we współpracy z Kancelarią Adwokacką adw. dr Marii Kozłowskiej zajmuje się ustalaniem stanu prawnego oraz odzyskiwaniem mienia pozostawionego na terenie Polski.