Type:
flat

Size:
52 m²

Location:
Kraków Bieńczyce ul. os. Kościuszkowskie

Floor: 9 z 10
Rooms: 3
Balcony: YES
Gas: YES
Condition: for renewal
Year: 1973
Type of kitchen: separate
offer ID: 565023

590000 PLN

DESCRIPTION

Polecamy do sprzedaży widokowe, słoneczne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na os.Kościuszkowskim, dz.Bieńczyce. Składa się z 3 pokoi, osobnej, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Posiada południową loggię 4,5m2 oraz piwnicę ok. 2m2. Do użytku jest również przedsionek oddzielony od klatki. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej, w kuchni ciepła woda z termy. Mieszkanie dwustronne południowo-północne w stanie do odnowienia, okna plastikowe, częściowo wymieniono instalację elektryczną. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Położone jest na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 70-tych. Budynek zadbany, po termomodernizacji. Przed blokiem miejsca parkingowe dla mieszkańców. Osiedle z doskonałą infrastrukturą handlowo-usługową. W pobliżu liczne sklepy; CH Czyżyny, Biedronka, Aldi, Stokrotka, żłobki, przedszkola oraz szkoła. Bardzo dobra komunikacja tramwajowa i autobusowa zapewnia wygodne połączenia z całym Krakowem.

Kontakt: tel. +48 604 478 119, biuro@property-brokers.pl ID oferty = 565023 www.property-brokers.pl www.facebook.com/propertybrokerspl

Pośrednik w obrocie nieruchomościami nadzorujący ofertę o nr licencji 9057. Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Nasz doradca kredytowy wybierze dla Państwa najlepszą ofertę. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Prezentacja oferty po podpisaniu standardowej umowy pośrednictwa zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

GALLERY