Type:
flat

Size:
46 m²

Location:
Kraków Prądnik Biały ul. Pachońskiego

Floor: 4 z 8
Rooms: 3
Balcony: YES
Gas: YES
Condition: good
Year: 1975
Type of kitchen: separate
offer ID: 562486

527000 PLN

DESCRIPTION

Polecamy mieszkanie 3 pokojowe na Białym Prądniku, ul. Pachońskiego. Lokal o powierzchni 46 m2 składa się z 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Zarówno duży pokój z balkonem jak i średni pokój posiadają okna na stronę południową, kuchnia i mały pokój na północ. Przynależy do niego piwnica. Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe, ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Położne jest na 4 piętrze w 8 piętrowym bloku z lat 70-tych. Czynsz wynosi 560 zł. Osiedle z pełną infrastrukturą: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy, place zabaw dla dzieci. Dogodna komunikacja autobusowa oraz budowana linia tramwajowa do Górki Narodowej. W sąsiedztwie tereny spacerowe w Parku Kościuszki, Dworek Białoprądnicki.

Kontakt: tel. +48 604 478 119 biuro@property-brokers.pl ID oferty =562486 www.property-brokers.pl www.facebook.com/propertybrokerspl

Pośrednik w obrocie nieruchomościami nadzorujący ofertę o nr licencji 9057. Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu. Nasz doradca kredytowy wybierze dla Państwa najlepszą ofertę. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Prezentacja oferty (po podpisaniu standardowej umowy pośrednictwa) jest bezpłatna.

GALLERY